Novinky
07.08.2020
VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ
  Výpredaj sa už žiaľ skončil v zľave však ešte nájdeš niektoré druhy živočíchov a dopredávame aj zásoby rastlín. čítať celé
06.08.2020
Pozastavenie vybavovania objednávok
Z dôvodu sťahovania prevádzky na novú adresu P. O. Hviezdoslava 56, Žilina (Park prosperity) bude POZASTAVENÉ ODOSIELANIE OBJEDNÁVOK A OSOBNÉ ODBERY ... čítať celé
24.07.2020
Hľadáš prácu v akvaristike?
Momentálne do našich nových priestorov priamo v Žiline hľadáme posily na pozíciu: expedient/chovateľ     čítať celé
Zobraziť všetky novinky

vernostný program

  1. Úvod
  2. Informácie o nákupe
  3. Vrátenie termoboxov
Bezplatné vrátenie termoboxov

Všetky zvieratká posielame v špeciálnom polystyrénovom boxe. Tento box však dokážeme opäť použiť. Mysli ekologicky a pridaj sa aj ty k ostatným akvaristom, ktorí sa zodpovedne postavili k šetreniu životného prostredia. Stačí, keď si termoboxy budeš odkladať a potom nám ich naraz viac kusov pošleš. Vedel si, že rozloženie polystyrénu trvá až 1000 rokov?

 

DOTERAZ STE NÁM VRÁTILI

UŽ 252 BOXOV. ĎAKUJEME!

 

Ako vrátiť termoboxy? Máš dve možnosti:

1. Vrátenie poštou zadarmo - platí len pre SR

Boxy zviaž pevne špagátom dokopy, nalep na ne priložený adresný štítok (prikladáme ho ku každej objednávke s termoboxom) a odošli bezplatne z najbližšej slovenskej pošty. Prosíme, neposielaj nám box po jednom kuse. Skús si ich odkladať a pošli nám potom viac kusov naraz.

Chápeme, že s ohľadom na súčasnú situáciu je vybavovanie na pošte komplikovanejšie. Štítok však nemá časové obmedzenie a boxy môžeš poslať kedykoľvek, keď budeš mať na poštu cestu. 

 

2. Vykupovanie boxov - platí pre SR a ČR

Ďalší spôsob, ako nám môžeš boxy vrátiť, je doručiť ich k nám na vlastné náklady a my ti preplatíme cenu boxov = 2 € (50 Kč) za kus. Ich doručenie do nášho eshopu je na tebe. Máš dve možnosti:

  • Osobné doručenie - ak budeš mať cestu okolo, môžeš nám boxy priviesť na sídlo eshopu vo Varíne pri Žiline, Športová 331, tel. +421908 496 234 a preplatíme ti 2 €/box.
  • Poslanie poštou alebo kuriérom - ak máš doma viac boxov a neplánuješ v najbližšom čase robiť u nás objednávku, môžeš ich poslať na svoje náklady kuriérom alebo poštou. Pošli nám na mail tvoje číslo účtu a počet zaslaných boxov a my ti cenu boxov (2 €/50 Kč/ks) vrátime. Adresa pre vrátenie boxov je Ondrej Svoboda - Shrimp.sk, Športová 331/3, 013 03 Varín, Slovenská republika, +421908496234, info@shrimp.sk

Vykupujeme len naše boxy. Pri vykupovaní boxov nehradíme cenu dopravy.

Prihlás sa a nepremeškaj novinky, akcie a zľavy!
Sprievodca akvaristikou

» Zaujímavé články
» Staň sa blogerom

Odberné miesto

Slovensko
Varín, okr. Žilina
Športová 331

  Transport EU

Zákaznícka podpora Shrimp.sk
Ondrej Svoboda
Ondrej Svoboda
(Po. - Pi. od 7 - 17 hod.)
Copyright © 2020 Ondrej Svoboda - Shrimp.sk
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.