Logo
Nevieš si rady? Zavolaj.
(Po. - Pi. od 7 - 17 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebuješ poradiť? Neváhaj nás kontaktovať.
Novinky
24.08.2022
NOVINKA PRE KREVETKY - JEDLÉ TRUBIČKY
Ahoj, práve sme do ponuky zaradili horúcu novinku z Nemecka - jedlé trubičky Crispy Caves - tvoje krevetky si ich zamilujú. Slúžia nielen ako úkryt, ... čítať celé
21.06.2022
Ako začať s akvaristikou? - Reportáž relácie Miláčikovo na TV JOJ
Pred nedávnom sme mali návštevu z relácie Miláčikovo vysielanej na TV JOJ. Snažili sme sa im ukázať ako to u nás chodí a vysvetliť ako začať s akvaris... čítať celé
30.05.2022
VYHRAJ 50 € POUKAZ za účasť v prieskume
Pomôž nám rozvíjať sa správnym smerom. Tvoje odpovede nás navedú k ďalšiemu zlepšovaniu našej ponuky sortimentu a služieb. Vyplnením dotazníka do 10... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

eshop-roka-2021

  1. Úvod
  2. SLUŽBY
  3. AKVÁRIUM NA MIERU
  4. NAŠE AKVARIÁ
  5. Akvárium na recepcii (DOSA)
Akvárium pre spoločnosť DOSA Slovakia

Práve dokončujeme projekt okrasného otvoreného akvária s objemom 1000 litrov pre stavebnú spoločnosť DOSA Slovakia. Akvárium je súčasťou oddychového sedenia v openspace kancelárskom priestore. Akvárium je založené s dôrazom na prírodné prvky, vďaka ktorým ozvláštňuje spestruje a oživuje celý veľký otvorený priestor. 

akvarium-na-mieru-so-sedenim

Akvárium je pohľadové zo všetkých strán a všetka technika a vybavenie je skryté v podstavci. Technika je tichá, prakticky ju nepočuť. Akvárium osvetľujú dve výkonné svetlá Chihiros WRGB II 120 s bluetooth ovládaním, ktoré úžasne zvýrazňujú farbu rastlín a živočíchov. Akvárium má rozmery 160 x 160 x 40 cm a je vyrobené z 15 mm float skla. Filtráciu zabezpečujú dva externé filtre EHEIM professionel 4+ 600. 

akvarium-na-mieru-s-bonsai-stromcekom

Veľmi zaujímavým a netradičným prvkom, ktorý ozvláštňuje toto akvárium je Fikus - bonsai stromček, ktorý je umiestnený na technickom komíne. Komín je vďaka tomu úplne skrytý. Črepník je špeciálne navrhnutý a osadený tak, aby bol samo zavlažovaný priamo z akvária. Bonsai tak netreba vôbec polievať, čo dosť uľahčuje starostlivosť o túto nádrž.

krasne-akvarium-na-mieru

Akvárium bude obývať viacero druhov rýb, slimákov a kreviet. Pri  každom pohľade do tohto akvária objaví človek niečo nové, čo si predtým nevšimol. Akvárium bude vďaka bohatému rastlinstvu prospievať a v súhre s dôkladne navrhnutým hardscapom (prírodnými kameňmi a koreňmi) vytvorí fascinujúcu a divokú krajinu pod vodnou hladinou. Niet divu, že pritiahne a očarí každého, kto sa objaví v jeho blízkosti. 

Pohľad do takéhoto akvária poskytne upokojujúci pocit nielen chvíľkovým návštevníkom, ale aj zamestnancom, ktorí na sedačkách okolo akvária budú môcť relaxovať a na chvíľu si odpočinúť od každodenného stresu. Takéto akvárium na mieru nie je len dekoratívnym prvkom. Ide o živý ekosystém, ktorý vnáša do dnešného uponáhľaného sveta kus prírody, pokoja a harmónie. 

Ďakujeme spoločnosti DOSA Slovakia za dôveru a za to, že nám zverila tento úžasný projekt. 

 

Prihlás sa a nepremeškaj novinky, akcie a zľavy!

Sprievodca akvaristikou

» Zaujímavé články

SHOPROKU2021

Predajňa v Žiline

Na predajni je možný osobný nákup, alebo po dohode vyzdvihnutie objednávok urobených vopred cez eshop. 

Pondelok - Nedeľa: 09:00 - 19:00

P. O. Hviezdoslava 50C, (PARK PROSPERITY), Žilina, 0944 732 723

Zákaznícka podpora Shrimp.sk
Ondrej Svoboda
Ondrej Svoboda
(Po. - Pi. od 7 - 17 hod.)
Copyright © 2022 Ondrej Svoboda - Shrimp.sk