UPOZORNENIE: NOVÝ VJAZD KU PREDAJNI V ŽILINE JE Z PARKOVISKA HYPERTESCA - VIAC INFO
Logo
Nevieš si rady? Zavolaj.
(ESHOP: PO - PI od 7 - 17 h)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebuješ poradiť? Neváhaj nás kontaktovať.
Novinky
07.12.2022
SHOPROKU 2022 - venuj nám svoj hlas
V roku 2019 a 2021 sa nám podarilo získať prestížnu cenu popularity v kategórii hobby.  Veríme, že aj vďaka tvojmu hlasu sa nám podarí toto významné o... čítať celé
28.11.2022
NA SVIATKY PAUZUJEME!
Predvianočné nakupovanie býva častokrát obdobím zhonu. Pre naše zvieratká a rastlinky chceme bezpečné doručenie, preto počas sviatkov obmedzíme odos... čítať celé
30.09.2022
OSLÁV S NAMI 7. NARODENINY
Je neuveriteľné, že prešlo už 7 rokov od založenia našej firmy. Zo záľuby jedného nadšenca vznikla úžasná akvaristika, ktorá mení spoločne s vami tv... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

ShopRoku 2022

  1. Úvod
  2. SLUŽBY
  3. AKVÁRIUM NA MIERU
  4. NAŠE AKVARIÁ
  5. Akvárium na recepcii (DOSA)
Akvárium pre spoločnosť DOSA Slovakia

Práve dokončujeme projekt okrasného otvoreného akvária s objemom 1000 litrov pre stavebnú spoločnosť DOSA Slovakia. Akvárium je súčasťou oddychového sedenia v openspace kancelárskom priestore. Akvárium je založené s dôrazom na prírodné prvky, vďaka ktorým ozvláštňuje spestruje a oživuje celý veľký otvorený priestor. 

akvarium-na-mieru-so-sedenim

Akvárium je pohľadové zo všetkých strán a všetka technika a vybavenie je skryté v podstavci. Technika je tichá, prakticky ju nepočuť. Akvárium osvetľujú dve výkonné svetlá Chihiros WRGB II 120 s bluetooth ovládaním, ktoré úžasne zvýrazňujú farbu rastlín a živočíchov. Akvárium má rozmery 160 x 160 x 40 cm a je vyrobené z 15 mm float skla. Filtráciu zabezpečujú dva externé filtre EHEIM professionel 4+ 600. 

akvarium-na-mieru-s-bonsai-stromcekom

Veľmi zaujímavým a netradičným prvkom, ktorý ozvláštňuje toto akvárium je Fikus - bonsai stromček, ktorý je umiestnený na technickom komíne. Komín je vďaka tomu úplne skrytý. Črepník je špeciálne navrhnutý a osadený tak, aby bol samo zavlažovaný priamo z akvária. Bonsai tak netreba vôbec polievať, čo dosť uľahčuje starostlivosť o túto nádrž.

krasne-akvarium-na-mieru

Akvárium bude obývať viacero druhov rýb, slimákov a kreviet. Pri  každom pohľade do tohto akvária objaví človek niečo nové, čo si predtým nevšimol. Akvárium bude vďaka bohatému rastlinstvu prospievať a v súhre s dôkladne navrhnutým hardscapom (prírodnými kameňmi a koreňmi) vytvorí fascinujúcu a divokú krajinu pod vodnou hladinou. Niet divu, že pritiahne a očarí každého, kto sa objaví v jeho blízkosti. 

Pohľad do takéhoto akvária poskytne upokojujúci pocit nielen chvíľkovým návštevníkom, ale aj zamestnancom, ktorí na sedačkách okolo akvária budú môcť relaxovať a na chvíľu si odpočinúť od každodenného stresu. Takéto akvárium na mieru nie je len dekoratívnym prvkom. Ide o živý ekosystém, ktorý vnáša do dnešného uponáhľaného sveta kus prírody, pokoja a harmónie. 

Ďakujeme spoločnosti DOSA Slovakia za dôveru a za to, že nám zverila tento úžasný projekt. 

 

Prihlás sa a nepremeškaj novinky, akcie a zľavy!

Sprievodca akvaristikou

» Zaujímavé články

SHOPROKU2021

Predajňa v Žiline

Na predajni je možný osobný nákup, alebo po dohode vyzdvihnutie objednávok urobených vopred cez eshop. 

Pondelok - Nedeľa: 09:00 - 19:00 
NOVÝ VJAZD Z PARKOVISKA HYPERTESCA- VIAC
P. O. Hviezdoslava 50C, (PARK PROSPERITY), Žilina, 0944 732 723

Zákaznícka podpora Shrimp.sk
Ondrej Svoboda
Ondrej Svoboda
(ESHOP: PO - PI od 7 - 17 h)
Copyright © 2022 Ondrej Svoboda - Shrimp.sk