Novinky
27.03.2020
Novinka - liečivá Hü-Ben
Rozšírili sme našu ponuku liečiv, tentokrát o kvalitnú českú značku Hü-Ben, ktorá má dlhoročné skúsenosti v účinnom boji proti parazitom, baktériám ... čítať celé
19.03.2020
Vyhrali sme cenu popularity
Je nám veľkým potešením, že sa SHRIMP môže pochváliť významnou cenou popularity od Heureky ako víťazný eshop v kategórii Hobby za rok 2019. Poďakova... čítať celé
14.03.2020
INFO K AKTUÁLNEJ SITUÁCII
Vzhľadom na aktuálnu situáciu by sme ťa chceli informovať o jej vplyve na nákup a dodávanie tovaru z nášho obchodu. Predaj a doručovanie prebieha v... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

vernostný program

 

  1. Úvod
  2. Informácie o nákupe
  3. Info o doprave a platbe
Info o doprave a platbe

Všetok tovar a živočíchy je možné zakúpiť so zaslaním vrámci SR aj ČR, alebo na osobný odber v sídle eshopu (Varín pri Žiline). Neživý tovar posielame takmer do všetkých štátov EU.

INFORMÁCIE K AKTUÁLNEJ SITUÁCII NÁJDEŠ V NOVINKE

 

Zaslanie tovaru a živočíchov kuriérom

Expedícia živých zvierat a rastlín v rámci Slovenska a Česka prebieha od pondelka do štvrtku a doručenie je do 24 hodín od odoslania. Balenie živočíchov si vyžaduje špeciálne tepelno-izolačné balenie a v chladnejších mesiacoch aj s vyhrievaním. Preto je pri balení živočíchov pripočítaný príplatok 3,50 € (80 Kč). 

  • Živočíchy a rastliny (s výnimkou riasogúľ) posielame len v špeciálnom balení, preto prosíme zvoľ v objednávke správny spôsob dopravy.
  • Predpokladaný dátum doručenia sa zobrazuje na každej produktovej stránke a potvrdíme ti ho mailom. Presný čas doručenia v daný deň však ovplyvniť nedokážeme. Zvoľ preto vhodnú doručovaciu adresu, telefón a prípadne osobu :-) 

Spôsoby platby

Platba kartou pri prevzatí (hotovosť sa neprijíma) - Objednávku môžeš zaplatiť priamo pri prevzatí kuriérovi. Vzhľadom na aktuálnu situáciu však kuriéri prijímajú len platby kartou (nepríjímajú hotovosť). Cena za dobierku je 1 € (29 Kč).

Prevod na účet (ručný) - Zaplatiť môžeš objednávku prevodom prostredníctvom svojho internet bankingu. Údaje pre platbu ti prídu v potvrdzovacom maily (€ IBAN: SK8209000000005076799077, 
Variabilný symbol: číslo objednávky, BIC/SWIFT: GIBASKBX). Platba je bez poplatku.

Prevod cez platobnú bránu TRUSTPAY - Brána TRUSTPAY sprostredkuje bankové prevody najpoužívanejších slovenských bánk. Prevod tak zrealizuješ jednoduchšie. Po odoslaní objednávky budeš automaticky presmerovaný na TRUSTPAY. Platba je bez poplatku.

Prevod z účtu PAYPAL - Ak máš účet PAYPAL, môžeš si vybrať aj tento druh platby. Platba je bez poplatku.

 

Transport EU

We send all inanimate goods (i.e. everything except animals and plants) to almost all EU countries. Just choose the right transport type in your order. Click here for more informations.

Záruka bezpečného dodania živočíchov

Pri zasielaní živočíchov od nás platí záruka ich dodania v poriadku. Z objednania teda nemusíš mať žiadne obavy. Na balení si dávame veľmi záležať. Keďže naše boxy sú naozaj veľmi odolné, živočíchy ti dokážeme doručiť bezpečne po celý rok aj v tých nasilnejších mrazoch. Ak by sa však náhodou stalo, že niektoré zvieratko by ti neprišlo v poriadku, stačí nám poslať mail s fotografiou a my tvoju reklamáciu obratom vybavíme vrátením peňazí, opätovným zaslaním, alebo zľavou pri ďalšom nákupe.

Aklimatizácia živočíchov

Pred vypustením živočíchov do akvária ich treba pozvoľna aklimatizovať na teplotu vody v akváriu. Chce to trocha trpezlivosti, aklimatizácia by mala trvať v závislosti od vonkajších teplôt až niekoľko hodín:

  • Najprv je potrebné nechať celý box ohriať na izbovú teplotu.
  • Následne môžeš živočíchy aj s vodou vo vreckách preliať do väčšej nádoby, do ktorej postupne po malých dávkach prilievaj vodu z akvária (neplatí pri kraboch vyžadujúcich súš).
  • Až keď dosiahne objem vody v nádobe viac ako trojnásobok, môžeš živočíchy opatrne preliať do akvária.
  • Nenechávaj živočíchy v menších nádobách príliš dlho, aby sa v malom objeme vody neudusili a mysli tiež na to, že niektoré môžu vyskočiť alebo vyliezť.

Ak postup nedodržíš, zvyšuješ šancu, že následkom šoku niektoré živočíchy uhynú.

Cenník dopravy

Ceny dopravyZásielka bez živočíchov a rastlínZásielka so živočíchmi a rastlinami
Doba dodaniaSR do 24 h a ČR do 48 hodSR aj ČR do 24 h
KrajinaVáhaCena s DPHCena s DPH
Slovenskodo 5 kg3,49 €6,99 €
od 5 do 10 kg3,99 €7,49 €
od 10 do 20 kg4,49 €7,99 €
od 20 do 30 kg4,99 €8,49 €
od 30 do 40 kg5,49 €8,99 €
Česká republikado 5 kg5,99 € (159 Kč)8,99 € (239 Kč)
od 5 do 10 kg6,99 € (189 Kč)9,99 € (269 Kč)
od 10 do 20 kg7,99 € (219 Kč)10,99 € (299 Kč)
od 20 do 31,5 kg8,99 € (249 Kč)11,99 € (329 Kč)


Osobný odber v sídle eshopu (Varín pri Žiline)

Možný je aj osobný odber, pri ktorom sa neúčtuje doprava, balenie ani poplatok za dobierku. Po dohode je možné tovar prevziať v pracovné dni v sídle eshopu (vo Varíne - 10 km od Žiliny smer Terchová). UPOZORNENIE: PRIAMY PREDAJ NA ODBERNOM MIESTE JE POZASTAVENÝ, VYZDVIHNÚŤ JE MOŽNÉ LEN TOVAR OBJEDNANÝ VOPRED CEZ INTERNET.

Zasielanie poštou SR:

Vzhľadom na nízky záujem a zvýšenie cien poštovného sme zasielanie poštou zrušili.

Prihlás sa a nepremeškaj novinky, akcie a zľavy!
Odberné miesto

Slovensko
Varín, okr. Žilina
Športová 331

  Transport EU

Zákaznícka podpora Shrimp.sk
Ondrej Svoboda
Ondrej Svoboda
(Po. - Pi. od 7 - 17 hod.)
Copyright © 2020 Ondrej Svoboda - Shrimp.sk
 
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.