Logo
Nevieš si rady? Zavolaj.
(Po. - Pi. od 7 - 17 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebuješ poradiť? Neváhaj nás kontaktovať.
Novinky
21.06.2022
Ako začať s akvaristikou? - Reportáž relácie Miláčikovo na TV JOJ
Pred nedávnom sme mali návštevu z relácie Miláčikovo vysielanej na TV JOJ. Snažili sme sa im ukázať ako to u nás chodí a vysvetliť ako začať s akvaris... čítať celé
30.05.2022
VYHRAJ 50 € POUKAZ za účasť v prieskume
Pomôž nám rozvíjať sa správnym smerom. Tvoje odpovede nás navedú k ďalšiemu zlepšovaniu našej ponuky sortimentu a služieb. Vyplnením dotazníka do 10... čítať celé
20.05.2022
Ako ochladiť vodu v akváriu?
Hlavne počas letných mesiacov trpia naše akváriá, živočíchy, ale aj rastliny zvýšenou teplotou vody. Pomôcť znížiť teplotu vody v akváriu o niekoľko s... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

eshop-roka-2021

 1. Úvod
 2. SLUŽBY
 3. AKVÁRIUM NA MIERU
Akvárium na zákazku

Naša profesionálna akvaristika Shrimp.sk ti ponúka nielen výrobu sladkovodného akvária na mieru podľa tvojich požiadaviek, ale aj kompletný servis. Dokážeme ti pomôcť pri výbere vhodného riešenia, zrealizovať ho, poradiť pri starostlivosti, alebo zabezpečiť pravidelný servis.

Obráť sa na nás a získaš profesionálne služby a akvárium, ktoré očarí. Našim cieľom je postarať sa o to, aby si mal/a pri zariaďovaní a starostlivosti o akvárium čo najmenej starostí a mohol/a si čo najviac užiť zážitok, zo sledovania zdravého a prosperujúceho ekosystému pod vodnou hladinou.

akvaria-na-zakazku

Návrh akvária

 • Návrh technického riešenia nového akvária – nádrž na mieru alebo pomoc pri výbere vhodného setu napr. JUWEL, filtrácia, osvetlenie, umiestnenie
 • Návrh zariadenia akvária – vnútorný dizajn akvária – korene, kamene, substráty, rastliny
 • Návrh živočíšnej osádky akvária
 • Návrh rekonštrukcie existujúceho akvária

Výroba/Dodanie akvária

 • Spolupracujeme s výrobcami akvárií, podstavcov a skriniek, dokážeme ti tak zrealizovať tvoje predstavy o tvojom vysnenom akváriu. Štandardné sety máme skladom. Výroba akvária na mieru zvyčajne trvá 2 – 8 týždňov aj v závislosti na náročnosti a období. Realizácie akvárií na mieru zvyčajne plánujeme mesiace dopredu.

Zariadenie a spustenie akvária

 • Dodaním nového akvária sa to len začína. Akvárium je potrebné vhodne zariadiť, nechať zabehnúť, pravidelne čistiť a až po pár týždňoch je možné umiestniť doň zvieratká. Prejsť týmto procesom môžeš sám, alebo ho plne môžeš zveriť do našich rúk.
 • Prípadne sa kompletne postaráme o prerábku existujúceho akvária.

 Pravidelný servis a starostlivosť

 • Chceš akvárium do firmy, alebo nemáš čas robiť pravidelnú údržbu? V rámci nášho servisu zabezpečíme nielen čistenie a potrebnú údržbu 2x mesačne, ale o akvárium sa ti budeme starať ako o vlastné. Pravidelné zásobovanie krmivami, rastlinami, prípadne živočíchmi budeš mať v cene. Teba alebo zodpovednú osobu zaškolíme do dennej starostlivosti, akou je kŕmenie a kontrola akvária.
 • Ak sa o akvárium chceš starať úplne sám, vysvetlíme ti ako na to.

Oblasť pôsobnosti

 • Naše služby poskytujeme zvyčajne v Žiline a okolí do 50 km. Pri spúšťaní náročnejších projektov prípadne vieme vycestovať aj ďalej.

Rýchla cenová ponuka

Zaujala ťa naša ponuka služieb? Pošli nám svoju požiadavku a my ti zašleme rýchlu odhadovanú cenovú ponuku. Ak sa dohodneme na spolupráci, vypracujeme podrobnú ponuku so všetkými detailmi.

 

Rýchla cenová ponuka služieb

Meno a Priezvisko (Firma): *
Mail: *
Telefón: *
Akvárium: *
Popis akvária (typ, rozmery, typ skla, skrinka..): *
Požiadavky (technika, zariadenie, živočíchy,...):
Služby: *
Opíš text obrázku*
Akvárium pre spoločnosť DOSA Slovakia

Práve dokončujeme projekt okrasného otvoreného akvária s objemom 1000 litrov pre stavebnú spoločnosť DOSA Slovakia. Akvárium je súčasťou oddychového sedenia v openspace kancelárskom priestore. Akvárium je založené s dôrazom na prírodné prvky, vďaka ktorým ozvláštňuje spestruje a oživuje celý veľký otvorený priestor. 

akvarium-na-mieru-so-sedenim

Akvárium je pohľadové zo všetkých strán a všetka technika a vybavenie je skryté v podstavci. Technika je tichá, prakticky ju nepočuť. Akvárium osvetľujú dve výkonné svetlá Chihiros WRGB II 120 s bluetooth ovládaním, ktoré úžasne zvýrazňujú farbu rastlín a živočíchov. Akvárium má rozmery 160 x 160 x 40 cm a je vyrobené z 15 mm float skla. Filtráciu zabezpečujú dva externé filtre EHEIM professionel 4+ 600. 

akvarium-na-mieru-s-bonsai-stromcekom

Veľmi zaujímavým a netradičným prvkom, ktorý ozvláštňuje toto akvárium je Fikus - bonsai stromček, ktorý je umiestnený na technickom komíne. Komín je vďaka tomu úplne skrytý. Črepník je špeciálne navrhnutý a osadený tak, aby bol samo zavlažovaný priamo z akvária. Bonsai tak netreba vôbec polievať, čo dosť uľahčuje starostlivosť o túto nádrž.

krasne-akvarium-na-mieru

Akvárium bude obývať viacero druhov rýb, slimákov a kreviet. Pri  každom pohľade do tohto akvária objaví človek niečo nové, čo si predtým nevšimol. Akvárium bude vďaka bohatému rastlinstvu prospievať a v súhre s dôkladne navrhnutým hardscapom (prírodnými kameňmi a koreňmi) vytvorí fascinujúcu a divokú krajinu pod vodnou hladinou. Niet divu, že pritiahne a očarí každého, kto sa objaví v jeho blízkosti. 

Pohľad do takéhoto akvária poskytne upokojujúci pocit nielen chvíľkovým návštevníkom, ale aj zamestnancom, ktorí na sedačkách okolo akvária budú môcť relaxovať a na chvíľu si odpočinúť od každodenného stresu. Takéto akvárium na mieru nie je len dekoratívnym prvkom. Ide o živý ekosystém, ktorý vnáša do dnešného uponáhľaného sveta kus prírody, pokoja a harmónie. 

Ďakujeme spoločnosti DOSA Slovakia za dôveru a za to, že nám zverila tento úžasný projekt. 

Prihlás sa a nepremeškaj novinky, akcie a zľavy!
Sprievodca akvaristikou

» Zaujímavé články

SHOPROKU2021

Predajňa v Žiline

Na predajni je možný osobný nákup, alebo po dohode vyzdvihnutie objednávok urobených vopred cez eshop. 

Pondelok - Nedeľa: 09:00 - 19:00

P. O. Hviezdoslava 50C, (PARK PROSPERITY), Žilina, 0944 732 723

Zákaznícka podpora Shrimp.sk
Ondrej Svoboda
Ondrej Svoboda
(Po. - Pi. od 7 - 17 hod.)
Copyright © 2022 Ondrej Svoboda - Shrimp.sk