Vzhľadom na aktuálnu situáciu by sme ťa chceli informovať o jej vplyve na nákup a dodávanie tovaru z nášho obchodu.
- Predaj a doručovanie prebieha v rámci Slovenska zatiaľ bez zásadnejších zmien.
- Tovar však nepredávame priamo na odbernom mieste.
- Osobné vyzdvihnutie tovaru je naďalej možné.
- Platba na dobierku u kuriéra je možná len platobnou kartou (hotovosť nepríjímajú).

- Nákup a dodávanie tovaru v rámci Slovenska je zatiaľ bez zmeny
Dodávanie kuriérom v rámci Slovenska nebolo situáciou zatiaľ výraznejšie ovplyvnené. Budeme sa snažiť dodávať tovar štandardne, ako doteraz. Za prípadné zdržanie odosielania sa vopred ospravedlňujeme. Veríme, že ho pochopíš. O presnom dni doručenia ťa budeme informovať mailom. Dodanie do ČR trvá momentálne aj pri živočíchoch 48 hodín, čomu prispôsobujeme balenie a odosielanie tak, aby prišli v poriadku. - Platba na dobierku len kartou (nie v hotovosti)
Vzhľadom na situáciu kuriéri neprijímajú platby v hotovosti. Treba byť preto pripravený na platbu kartou. - Osobný odber
Nákup na našom odbernom mieste nie je možný, ale ak si urobíš objednávku vopred, je možné ju po dohode vyzdvihnúť. Pre bezpečnosť sme zriadili výdajné okienko. - Doplňovanie zásob tovaru a živočíchov
Terajšie obmedzenia majú zásadný vplyv na dodávanie nových zásob tovaru a živočíchov. Je dosť pravdepodobné, že dôjde k vypredajniu väčšieho počtu druhov živočíchov, či iného tovaru.
Z nákupu či dodania zvieratiek u nás nemusíš mať obavu. Dáme si obzvlášť záležať na tom, aby boli dodané v poriadku a aby sme ti mohli spraviť radosť :-)
Ďakujeme ti za pochopenie a prajeme všetko dobré. Veríme, že túto nepriaznivú situáciu všetci zvládneme a o pár týždňov sa znova dostaneme do normálu.




.png)




